KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13697067

nr 1369 7067

Johannes Martin Grimelund (1842-1917), Marin. Signerad. Olja på duk, uppfodrad duk, 32x20 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:39:41