KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13697067
nr 1369 7067
Johannes Martin Grimelund (1842-1917), Marin. Signerad. Olja på duk, uppfodrad duk, 32x20 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:39:41
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr